BeDigi –  0948 446 067, info@bedigi.sk

DE  |  CZ  |  SK

Prístup správcu

 Dobrý deň,

ďakujeme za váš záujem o naše digitálne riešenia.

Klub zimných športov „Dunajské ľadové medvede“ je fiktívny klub, ktorý vám umožní bezplatne a bez časového obmedzenia spoznať rôzne funkcie administratívneho systému BeDigi. Aktivujte si administrátorský prístup a vyskúšajte si mnohé možnosti: Výber, vytváranie skupín, odosielanie hromadných e-mailov a mnoho ďalšieho.

V databáze Dunajských ľadových medveďov nájdete približne 200 fiktívnych členov s fiktívnymi e-mailovými adresami, telefónnymi číslami, adresami a ďalšími údajmi, podľa ktorých môžete filtrovať. Po aktivácii testovacieho prístupu budete mať tiež možnosť zaregistrovať sa ako „nový člen“ združenia, sami si prejsť procesom prihlasovania (ktorý môže byť navrhnutý ľubovoľným spôsobom podľa želania zákazníka) a potom si z pohľadu člena vyskúšať, aké to je, napríklad, byť zapojený do rozhodovacích procesov organizácie, dostávať push notifikácie, e-maily a iné, čiastočne aj interaktívne správy od organizácie, ako aj byť hrdým majiteľom novej, digitálnej členskej karty obsahujúcej QR kód, prostredníctvom ktorého je človek neustále v spojení s organizáciou.

V prvom kroku sa zaregistrujte ako správca Dunajských ľadových medveďov. Na tento účel zadajte niekoľko základných údajov a kliknite na „Odoslať“. Vaše konto správcu bude okamžite vytvorené.

V druhom kroku sa môžete prihlásiť už ako správca.

Vaše prihlasovacie údaje sú tieto:

Používateľské meno: „e-mailová adresa“
Heslo: bedigi

Prajeme vám veľa zábavy s testovacou verziou BeDigi, tešíme sa z vašich novozískaných vedomostí a skúseností a dúfame, že sa vám naše riešenie aj pre vašu organizáciu páči, a že vám môže byť užitočné. V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte zavolať na: +421948 446 067 alebo nám napíšte na borik@bedigi.sk

Registrácia ako správca Dunajských ľadových medveďov

13 + 8 =